Akcja "Kartka dla medyka"

W związku z wyjątkowym dniem, który poświęcony jest w zupełności dla niesamowitych ludzi.

7 kwietnia to Dzień Pracownika Służby Zdrowia!!!

Dzisiaj obchodzimy święto tych, którzy z ogromną cierpliwością dbają o nasze zdrowie i przynoszą ulgę w cierpieniu.

Zwłaszcza w tych ciężkich chwilach i podczas trudnej sytuacji, w jakiej się znajdujemy, chcemy powiedzieć:

DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy za poświęcenie!

Dziękujemy za trud i ogrom pracy włożony w codzienną pracę medyczną!

Dziękujemy za  nadzieję!

Dziękujemy od nas pracowników przedszkola i od naszych wspaniałych wychowanków, którzy wykonali z tej okazji kartkę.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w tej szlachetnej akcji :)

My przedszkolaki najelpiej wyrażamy siebie i swoje uczucia m.in. poprzez działania plastyczne. W związku z tym wyjątkowym dniem, dzieci z naszego przedszkola wykonały w zaciszu domowym, wraz z rodzicami kartkę, w której zamiast treści jest symboliczna "piątka" czyli odbita dłoń dziecka, ale nie taka zwykła dłoń. To symbol szacunku dla pracy, jaką każdego dnia wykonują pracownicy służby zdrowia na całym świecie!

Piątka! - Będzie dobrze! :)