Nasze osiągnięcia


Nasze osiągnięcia 
rok szkolny 2022/2023 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 Konkurs plastyczny pt.: „Symbole narodowe"
Przedszkole Niepubliczne nr 1 „Mali Europejczycy" zaprosiło dzieci z grupy 5 i 6 latków do udziału w konkursie plastycznym „Symbole narodowe". Prace na konkurs przygotowały: Zuzia, Marysia, Maja, Gabrysia, Marysia i Julia. Gratulujemy dziewczynkom i ich rodzicom zaangażowania i talentu plastycznego.
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 
Konkurs plastyczny pt.: " Opowiem Ci bajkę"
Przedszkole Miejskie nr 1 " Pod Topolą" zaprosiło dzieci do udziału w konkursie plastycznym "Opowiem Ci bajkę". Dzieci wraz z rodzicami wykonały własną bajkę w formie książki z ilustracjami i tekstem. Nasze przedszkole wystawiło 6 prac.  
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 
 
 
Nasze osiągnięcia
rok szkolny
2021/2022

Konkurs fotograficzny "Mały fotograf"
Dnia 21 czerwca w naszym przedszkolu miało miejsce podsumowanie konkursu rodzinnego fotograficznego "Mały fotograf". Dzieci otrzymały dyplomy i małe upominki za wspaniałe prace. Nasze wkoludki miały świetne pomysły, aby przedstawić "Ekoludka w przyrodzie". Prace dzieci zdobią hol przedszkola. Gratulujemy pomysłów i wykonania fotografii!! Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i wspieranie dzieci.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs plastyczny "Jesienne drzewo szczęścia"
Organizatorem konkursu pt.: "Jesienne drzewo szczęścia" był Burmistrz Miasta Kostrzyn nad Odrą. Wyróżnienie z naszego przedszkola otrzymała dziewczynka z grupy 6 - latków. Gratulujemy!

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs "Nasze Przedszkole"
W bieżącym roku nasze przedszkole obchodzi jubileusz 50 - lecia przedszkola. We wszystkich grupach wiekowych odbyły się pogadanki, zajęcia dydaktyczne związane z historiąnaszego Przedszkola. Dzieci oglądały kroniki przedszkolne, albumy, puchary i dyplomy - zorganizowano w holu przedszkola wystawę. Hol przedszkola zdobiły również prace plastyczne i techniczne dzieci, które zostały wyknanne przez wychowanków naszego przedszkola z pomocą rodziców. Na wystawie znalazły się pracę ze wszystkich grup wiekowych - 23 prace! Wszystkie dzieci otrzymały pamiąykowe dyplomy, nagrody książkowe, kredki i mazaki. Wszystkich dzieciom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wspaniałych prac!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs plastyczny "Najładniejsza kartka świąteczna - Wielkanoc 2022"
Wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do udziału w plastycznym konkursie organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Kostrzynie nad Odrą. Przekazano 30 prac - kartek świątecznych!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ogólnopolska akcja - Cała Polska maluje giga laurkę dla strażników lasów
Nasze przedszkole zostało zaproszone do udziału w konkursie plastycznym - Laurka dla strażaków i leśników. Przygotowane laurki miały podziękować strażakom i leśnikom za to, że cały rok ochraniają lasy przed pożarami. Wszystkie prace umieszczono na Giga Laurce! Przedszkole otrzymało certyfikat „Strażników Lasów".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs piosenki angielskiej „I love English"
Ogólnopolski konkurs piosenki anglojęzycznej organizowany przez Program Dwujęzyczny przedszkolak pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. W konkursie wzięła udział grupa 6 latków, która przygotowała piosenkę pt.: „Butterfly".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
NASZE
NASZE OSIĄGNIĘCIA
ROK 2019/2020

Konkurs „Bombka"

W grudniu 2019 roku dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie na świąteczną bombkę. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami stworzyły niesamowite ozdoby choinkowe, które przystroiły choinkę w Prywatnym Przedszkolu „Stonoga". Dzieci zostały nagrodzone za wykonane prace. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w podobnych przedsięwzięciach.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs „Gra matematyczna"


W grudniu 2019 roku dzieci z grup 5-6 i 6 latków wzięły udział w matematycznym konkursie. Dzieci z niewielką pomocą swoich Pań stworzyły ciekawe gry matematyczne. Dzieci po raz kolejny udowodniły, że mają mnóstwo doskonałych pomysłów i świetnie poradziły sobie z samodzielnym wykonaniem plansz, co zostało nagrodzone wyróżnieniem. Dziękujemy za możliwości i zachęcamy do brania udziału w konkursach. Naprawdę warto!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs ogólnopolski „Jesienny liść"


W październiku odbył się ogólnopolski konkurs plastyczny „Jesienny liść". Dzieci z grupy 5-6 i 6 latków wzięły udział w niniejszym konkursie. Nie ograniczamy się jedynie do regionalnych konkursów, ale staramy się dawać znać o talencie Ekoludków w przedszkolach z całej Polski. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs plastyczny „My favourite song"


W ramach rozbudzania zainteresowań językiem obcym, w bieżącym roku szkolnym dzieci z grupy 5-6 latków wzięły udział w konkursie plastycznym, językowym. Dzieci wybrały swoją ulubioną dziecięcą piosenkę w języku angielskim i stworzyły pracę plastyczną. Oprócz rozbudzenia zainteresowań językiem angielskim, udział w konkursie okazał się również świetną motywacją do poznania nowych technik plastycznych. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs konstrukcyjny „Mój wynalazek - mój robot"


W lutym w naszym przedszkolu zorganizowano konkurs rodzinny, w którym dzieci w wraz z rodzicami mogli wykazać się wyobraźnią, zdolnościami manualnymi oraz kreatywnością. Gratulujemy wszystkim młodym konstruktorom za fantastyczne wykonanie i pomysłowość.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

XXI Przegląd Piosenki Przedszkolnej


W październiku dzieci ze wszystkich przedszkoli i oddziały zerówkowe ze szkół podstawowych wzięły udział w przeglądzie piosenki przedszkolnej. Scena mieniła się w tym dniu muzyką i tańcem. Z naszego przedszkola wystąpiły reprezentanci 3 grup w piosenkach repertuaru dziecięcego. Gratulujemy wszystkim małym artystom za świetne występy!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

X Olimpiada Sportowa Przedszkolaków o „Puchar Burmistrza"


W listopadzie dzieci z grup 5-6 i 6 latków połączyły swoje siły i stworzyły reprezentację Przedszkola Miejskiego nr 3 „Ekoludki". Wzięliśmy udział w sportowych rozgrywkach, w których najważniejsza byłą świetna zabawa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom olimpiady. W tegorocznych zmaganiach sportowych udało nam się zdobyć II miejsce!!! Brawo Ekoludki!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs plastyczny w Gorzowie Wlkp. „Bajkowy przyjaciel" 2018/2019


Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.: „Bajkowy przyjaciel". Dzięki zaangażowaniu dzieci, ich rodziców i nauczycielek z 3, 4, 5, dzieci wykonały piękne prace, które podbiły serca jury. Hania K. zajęła 1 miejsce, Eliza P. otrzymała wyróżnienie, natomiast Krzysztof W. otrzymał III miejsce . Gratulujemy naszym małym artystom i życzymy dalszych sukcesów.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs plastyczny "Najpiękniejsze zakątki naszej Ojczyzny" 2018/2019


Nasze Przedszkole zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs plastyczny, w którym wzięły udział wszystkie chętne i zdolne dzieci. Przedszkolaki wraz z rodzicami przygotowały prace pełne pomysłów i kreatywności. Dzięki zaangażowaniu rodziców i dzieci hol naszego przedszkola zamienił się na moment w magiczne miejsce pełne pięknych zakątków niczym pocztówki. Oglądając wystawę na chwilę można przenieść się do malowniczych polskich miejsc. Dzieci otrzymały nagrody za starannie wykonane pracę.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konkurs taneczny "Koło Talentów" 2018/2019


1 marca w naszym przedszkolu rozbrzmiała wesoła muzyka. Głośny, radosny śmiech i liczne oklaski wychodziły poza mury naszego przedszkola. Od rana dzieci przygotowywały się do konkursu tanecznego. Taniec, muzyka, śmiech....tak Ekoludki przywitały marzec. Podczas konkursu dzieci wykazały się niesamowitą odwagą i świetnymi pomysłami. Wszystkie dzieci od maluchów po starszaków pokazały, że świetnie radzą sobie z każdym ruchem, nawet te najtrudniejsze kroki nie sprawiły im większego problemu. Starsze grupy natomiast musiały sie zmierzyć w konkurencji "Taniec z rekwizytem" - świetnie dały sobie radę! Sześciolatki wykazały się również znajomością podstawowych kroków tańca nowoczesnego - hip hop. Zadziwiły wszystkich! Tak właśnie bawimy się w Ekoludkach, a każdy dzien przynosi co raz to nowe atrakcję i niespodzianki.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Olimpiada Sportowa Przedszkolaków o „Puchar Burmistrza" 2018/2019


Dnia 10 października dwunastka dzieci z grupy 4-5, 5 i 6 latków uczestniczyła jako reprezentanci naszego przedszkola w Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków o „Puchar Burmistrza". Gratulujemy wszystkim uczestnikom zdobytych miejsc, pucharów, dyplomów i medali. Dziękujemy za zaproszenie, świetną organizację i wspólną sportową zabawę!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

VI OLIMPIADA PRZEDZKOLAKÓW O PUCHAR BURMISTRZA KOSTRZYNA NAD ODRĄ

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

KONKURS PLASTCZNY "WIOSENNA ŁĄKA"

Nasz przedszkole zostało zaproszone do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym. Organizatorem było Przedszkole Słoneczne nr 2 w Lubsku. Dnia 10.04.2014r. wybrano laureatów - Malwinka Mrozińska z grupy 4 latków zajęła 3 miejsce.


˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜

KONKURS "RECYKLINGOWE OZDOBY WIELKANOCNE"

Praca Zuzanny Jezierskiej z gr. 6 latów zdobyła WYRÓŻNIENIE w kategorii PRZEDSZKOLAK, organizowanym przez Celowy Związek Gmin CZG - 12 w Długoszynie. Gratulujemy!!!

˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜

VIII ZACHODNIOPOMORSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Dnia 26.04.2014r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w VIII Zachodniopomorskim Turnieju Tańca Towarzyskiego, organizowanym w Dębnie. Reprezentantami naszego Przedszkola byli: Amelia Warloch, Oliwia Grażewska, Laura Wełpa, Aleksander Suski, Tymoteusz Siemiernik.

˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜

"ZNAM SWOJE MIASTO"

15.05.2014r. - Przedszkole Miejskie nr 4 "Bajka" w Kostrzynie nad Odrą, było organizatorem kokursu. Spośród wyróżnionych w tym konkursie prac, znalazły się te wykonane przez nasze 6 latki: Zuzię Jezierską i Zuzię Zielińską.

˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜

TAŃCZĄCE "EKOLUDKI"

Dnia 15.06.2014r. Amelia Warloch oraz Tymon Siemiernik zajęli I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzysiego o puchar Wójta Gminy Deszczno.

˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜ ˜

DMUCHAWCE, LATAWCE, WIATR...

W czerwcu aprosiliśmy wszystkich chetnych do udziału w rodzinnym konkursie pt. " Dmuchawce, latawce, wiatr...". Laureatami konkursu byli: 6 latkowie - Tymon Wąsiel, Wiktoria Brzezińska, Kalina Sakowicz. 4 latki - Oliwia Grażewska oraz 3 latki - Maciej Kamiński i Piotr Sadło.

 Kontakt

EKOLUDKI - Przedszkole Miejskie nr 3
ul. Niepodległości 19
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Telefon: 95 752 21 84
Kadry: 95 752 23 10 
Dyrektor: 95 752 23 01 
e-mail: pm3kostrzyn@wp.pl