Dzień Bezpiecznego Internetu

Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł w tym roku na dzień 7 lutego. W ramach wspomnianych obchodów dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii „Sieciaki.pl.", które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Film poprzedzony został pogadanką nauczycielki na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Dzieci wykazały się wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego. Dzieci w każdej grupie wykonały urządzenia elektryczne, dzięki którym możemy korzystać z internetu. Jeszcze tego samego dnia w holu przedszkola powstała sieć bezpiecznego internetu wykonana przez dzieci. W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!