Pasowanie na Ekoludka!

Ważnym dniem w karierze każdego przedszkolaka jest pasowanie na Ekoludka. To dzień, w którym maluchy zmieniają się w zuchy, aby dzielnie pokonywać codzienne przedszkolne trudności.  Dzieci z grupy 3 latków pięknie recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Tańcem kupiły względy wszystkich pracowników. Umiejętnościami wokalnymi i recytatorskimi skradły nasze serca. Przepiękną uroczystość poprowadziła Pani Magda, natomiast w przygotowaniach pomagały jej Pani Iwonka, oraz Pani Danusia. Na koniec Pani Dyrektor pasowała wszystkie dzieci na przedszkolaki - Ekoludki. Za piękny występ maluszki zostały nagrodzone gromkimi brawami, a na ich ręce Pani Dyrektor wraz ze wszystkimi paniami złożyły skromne upominki. Pozostało już tylko powitać w społeczności przedszkolnej - Ekoludkowej drużynie oraz życzyć najmłodszym przedszkolakom samych sukcesów i powodzenia na najbliższe 4 lata!