Powitanie Wiosny!

21 marca zgodnie z przedszkolną tradycją, Ekoludki uczestniczyły w Wiosennym korowodzie w pobliżu naszego przedszkola. Na przedzie dumnie kroczyły 6-latki, trzymając Marzannę i skandując hasła na powitanie wiosny. Po obwieszczeniu wszystkim wszem i wobec, że żegnamy Panią Zimę, zebraliśmy się na placu przedszkolnym, aby przywitać Panią Wiosnę. Każda grupa zaprezentowała godnie ekologiczne Panie Wiosenki, które powstały dzięki kreatywności pań i dzieci. Na koniec wszystkie grupy udały się do wyznaczonych miejsc i zasadziły na placu przedszkolnym drzewa i krzewy owocowe. Dzieci kolejny raz miały okazję zgłębić tajniki ogrodnictwa, a także zdobyć cenne umiejętności i wiedzę. Mamy nadzieję, że Pani Wiosna nas usłyszała i wkrótce zagości u nas na dobre;)