Konkurs rodzinny "Poidełka dla ptaków"

Konkurs zakończony! Wszystkim dzieciom oraz rodzicom gratulujemy kreatywności i niezliczonych pomysłów. Najbardziej cieszy nas jednak fakt, że już tyle konkursów za nami, a jednak nadal cieszą się one powodzeniem. W niniejszym konkursie na poidełka dla ptaków wzięło udział prawie czterdziestu przedszkolaków. Przepiękne i ciekawe prace zaprezentowane zostały w holu, dzięki czemu każdy kto odwiedzał nasze przedszkole mógł podziwiać pracę dzieci i ich rodziców. Dzieci otrzymały nagrody za zaangażowanie, które wręczyła Pani Dyrektor wraz z nauczycielkami grup. Wkrótce prace dzieci będzie można także podziwiać na placu przedszkolnym. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, gratulujemy pomysłów i zachęcamy wszystkie dzieci oraz rodziców do brania udziału w kolejnych rodzinnych konkursach.