Wycieczka do Biblioteki Miejskiej "Krasnal"

15 marca grupy 5 i 6 latków udały się na wycieczkę do Biblioteki Miejskiej „Krasnal". Celem wycieczki były zajęcia z robotyki, podczas których dzieci dowiedziały się jak się projektuje oraz tworzy od podstaw roboty. Dzieci miały okazję doświadczyć świetnej zabawy z wykorzystaniem technologii informacyjnej. Przed dziećmi otwierają się nowe możliwości dzięki właśnie takim zajęciom oraz interesującemu spojrzeniu na edukację poprzez zabawę z wykorzystaniem technologii informacyjnej. Dzięki przygodzie z robotyką dzieci mają szansę rozwijać cechy takie jak: wyobraźnia, kreatywność, umiejętność komunikacji i pracy w zespole, myślenie logiczno-analityczne. Świetny sposób na spędzanie wolnego czasu! Ponadto dzieci w grupie 6 latków przez cały tydzień poznawały świat bajek oraz dzieliły się swoimi ulubionymi bajkami z innymi dziećmi. Po zajęciach z robotyki, pracownicy biblioteki oprowadzili dzieci po obiekcie, zapoznając ich z systemem archiwizacji i przechowywania książek. Dzieci udały się również do działu z bajkami i baśniami, gdzie mogły sprawdzić swoją wiedze o świecie bajek. 15 marca grupy 5 i 6 latków udały się na wycieczkę do Biblioteki Miejskiej „Krasnal". Celem wycieczki były zajęcia z robotyki, podczas których dzieci dowiedziały się jak się projektuje oraz tworzy od podstaw roboty. Dzieci miały okazję doświadczyć świetnej zabawy z wykorzystaniem technologii informacyjnej. Przed dziećmi otwierają się nowe możliwości dzięki właśnie takim zajęciom oraz interesującemu spojrzeniu na edukację poprzez zabawę z wykorzystaniem technologii informacyjnej. Dzięki przygodzie z robotyką dzieci mają szansę rozwijać cechy takie jak: wyobraźnia, kreatywność, umiejętność komunikacji i pracy w zespole, myślenie logiczno-analityczne. Świetny sposób na spędzanie wolnego czasu!