Pozytywnie nakręceni!

Pozytywnie nakręceni! Akcja zbiórki nakrętek dla Agatki i Natalki już za nami. Dzięki zaangażowaniu i ogromu pracy wielu ludzi, zakupiono urządzenia do reedukacji chodu.  Ale to jeszcze nie koniec! Najbardziej cieszy nas fakt, że dołączyły do naszego przedszkola pozostałe placówki oświatowe i nie tylko. Dalej zbieramy! Dalej pomagamy! Tym razem pieniądze uzyskane ze zbiórki nakrętek przekazane zostaną dla Kacpra Gulajewa na kamizelkę oscylacyjną, ponieważ Kacper cierpi na mukowiscydozę. Dzięki wspólnym działaniom uzbieraliśmy już blisko tony nakrętek! To naprawdę dużo, zwłaszcza, że dzięki temu oraz ogromnemu zaangażowaniu wielu ludzi dobrego serca możemy pomagać tym najbardziej potrzebującym. Nie poddajemy się i nadal będziemy pozytywnie nakręceni! Aby podtrzymać tradycję zachęcamy wszystkich chętnych, by przyłączyli się do nas, Pamiętajmy, że razem możemy więcej! Jeżeli jeszcze nie brałeś udziału w niniejszej akcji - nie zwlekaj i pomóż nam pomagać innym!

NIE WYRZUCAJ PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK!

ZBIERAJ JE I WRZUCAJ JE DO OZNACZONYCH POJEMNIKÓW! J