Wizyta wyjątkowych gości!

W środę 24 maja do naszego Przedszkola przyjechali niezwykli goście, przedstawiciele Urzędu miasta i Gminy Witnica. Dużo pozytywnych emocji i zainteresowania wzbudził u dzieci czworonożny przyjaciel człowieka - pies rasy golden retriver, który odwiedził nasze przedszkolaki pod czujnym okiem Pana Marka Margola. Pan Marek jest odpowiedzialny za ochronę środowiska w wydziale (w tym i za przytulisko). Wśród gości znajdowała się również Pani Agnieszka Kołcz, która zajmuje się tematami budowlanymi- będzie również zaangażowana w temat budowy nowego przytuliska, oraz Pan Łukasz Dombek, który podobnie jak wyżej wymienieni Pan Marek i Pani Agnieszka jest przedstawicielem Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta i Gminy Witnica. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Pan Marek i Pan Łukasz przedstawili dzieciom jak funkcjonuje przytulisko, jakie zwierzęta można tam zastać oraz zaprezentowali nam swoich wybrańców, okazując ich fotografie. Dzieci zainteresowane prezentacją czworonożnych pupili, zadawały mnóstwo pytań dotyczących losu zwierząt znajdujących się w przytulisku. Niezmiernie ciekawe i pouczające spotkanie, zakończyło się uroczystym przekazaniem zgromadzonego przez nas pokarmu oraz wręczeniem przez Pana Łukasza podziękowań dla dzielnych, zawszę gotowych, by pomagać ekoludków!