Karnawał 13.01.

Karnawał to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Kolorowe, pomysłowe przebrania, muzyka, taniec i zabawa to nieodłączny element karnawału na całym świecie. W Ekoludkach bal odbył się 13 stycznia. W tym dniu pięknie przystrojone w balony i serpentyny sale przedszkolne zamieniły się na moment w prawdziwe sale balowe, a dyskotekowa muzyka rozbrzmiewała w całym przedszkolu. Nauczycielki przygotowały niespodziankę dla swoich wychowanków i również się przebrały. Zaraz po śniadaniu, przyszedł czas, aby rozpocząć Karnawał! Przedszkolaki zarówno te duże, jak i te małe wraz ze swoimi paniami prezentowały do muzyki fantastycznie przygotowane, kolorowe stroje. Na balu swoją obecnością zaszczyciły nas księżniczki, roboty, wilkołaki, czarownice, tancerki, Elza, Spiderman, Batman i wiele, wiele innych ważnych osobistości. Każda z grup poczynając od najmłodszych uwieczniła ten wyjątkowy dzień na fotografii grupowej, natomiast po pamiątkowych zdjęciach dzieci udały się na prawdziwy bal z radosną muzyką i dyskotekowymi światłami. Mnóstwo atrakcji zapewnił dzieciom pan Piotr, zaskakując wszystkich co raz to nowymi tanecznymi zabawami wprawiając wszystkich w prawdziwy karnawałowy nastrój. Z przerwami na odpoczynek i poczęstunek bal trwał do godziny 13:00. Po radosnych pląsach wszyscy udali się do swoich sal, aby skorzystać z odrobiny relaksu, a dobry nastrój nie opuszczał nikogo do samego końca. Szkoda, że ten czas pędzi nieubłaganie, a czas zabaw karnawałowych dobiegł końca. Wszystko co dobre, szybko się kończy, a na kolejny taki fantastyczny i kolorowy bal musimy niestety czekać okrągły rok. Ekoludki cierpliwie odliczają dni do następnego karnawału.