XIII Przegląd piosenki przedszkolnej 25.10

We wtorek 25 października Ekoludki wzięły udział w XIII Przeglądzie piosenki przedszkolnej, który odbył się na ECS „Kręgielnia". W wydarzeniu brały udział dzieci z grup 5- i 6-latków. Na pięknie ustrojonej dużej scenie zaprezentowała się czwórka Ekoludków: Anna Harasymen(5 latki), Olaf Kuchnowski(5 latki) oraz Zofia Konieczyńska(6 latki) i Blanka Rozalik(6 latki). Dzieci wykazały się ogromną odwagą stając na pięknie oświetlonej scenie przed publicznością, wśród której zasiadali zarówno rówieśnicy z innych przedszkoli, jak i rodzice wszystkich małych artystów. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie ze stresem i wszelkie trudności zostały pokonane, gdy tylko nasi artyści stanęli na scenie. Muzyka płynąca z głośników wszystkich uczestników przeglądu wprawiła w świetny nastrój, a na pierwszy plan wysunęła się przede wszystkim zabawa. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale wykonując piosenki im dobrze znane i lubiane. Ekoludki świetnie się bawiły i już nie mogą doczekać się następnego przeglądu!