Pasowanie na przedszkolaka 21.10

W Przedszkolu Miejskim nr 3 „Ekoludki" 21 października 2016 roku w grupie 3-latków odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji maluchy zaprezentowały program artystyczny pod opieką swojej pani Kariny. Występując dla swoich kolegów i koleżanek ze starszych grup, oraz dla administracji przedszkola, maluchy wykazały się ogromną odwagą, ponieważ był to ich pierwszy, nie mniej jednak ważny w karierze przedszkolaka występ.

Maluszki w odświętnych strojach śpiewały i ilustrowały treści piosenek, recytowały i tańczyły zmieniając się w prawdziwych i odważnych przedszkolaków. Po ceremonii pasowania przez panią dyrektor, każde dziecko otrzymało nagrody książkowe, słodkie upominki od rodziców i wszystkich przedszkolaków.