Drodzy Rodzice!

Dobiega końca rok szkolny 2015/2016, a wraz z nim koniec mojej pracy na stanowisku dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 3 „Ekoludki". Po 28 latach z dniem 1 września 2016 roku odchodzę na emeryturę.
Jest to okazja do podsumowań i refleksji dotyczących różnych obszarów życia i funkcjonowania przedszkola.
Trudno jest być obojętnym wobec mijającego czasu i miejsca, gdzie wielu z nas zostawiło cząstkę swojego życia.
Z perspektywy lat widać, że podjęte działania na rzecz utrzymania i modernizacji placówki wychowania przedszkolnego były słuszne, przemyślane i bardzo potrzebne. Nasze dzieci otrzymały wspaniałe warunki całodziennego pobytu w przedszkolu.
Ogromną pomocą i wsparciem w czasie funkcjonowania przedszkola służyła nam Rada Rodziców. Ogromne zaangażowanie członków tej rady wspierało uroczystości przygotowywane dla dzieci. Wyrazy wdzięczności składam rodzicom naszych wychowanków, którzy byli oddani sprawom placówki dla dobra całej społeczności przedszkolnej.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali w moich poczynaniach. Zaangażowanie i aktywność Wasza wniosła ogromny wkład w sferę dydaktyczną i opiekuńczą naszych dzieci. Niejednokrotnie podejmowane przez nas działania dydaktyczno - wychowawcze nie byłyby możliwe bez Waszego udziału. Dzięki Państwa kreatywności możliwa była realizacja naszych zamierzeń i celów.
Pragnę zatem serdecznie podziękować wszystkim za okazaną życzliwość, pomoc i zrozumienie. Za podejmowanie szeregu działań wspierających nauczycieli w ich ciężkiej pracy. Dzięki Waszej ofiarności mogłyśmy zrealizować wiele przedsięwzięć, innowacji i projektów oraz wzbogacić bazę przedszkola.
Jeszcze raz za wszystko serdecznie dziękuję i życzę sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
Wszystkim życzę słonecznych, pełnych radości wakacji.

Regina Szczepankiewicz