Bal karnawałowy - 11.01.2016

Dnia 11.01.2016 Przedszkole Miejskie nr 3 "Ekoludki" zmieniło się w magiczne miejsce.
W pięknie przystrojonej sali odbył się bal karnawałowy, gdzie spotkały się piękne księżniczki, wróżki, odważni rycerze, policjanci, strażacy, kowboje i piraci. Zawitały także pieski, kotki, "przyfrunęły" motylki oraz bohaterowie znanych i lubianych bajek. Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Równocześnie w trakcie zabawy pan fotograf robił wszystkich dzieciom pamiątkowe zdjęcia. W trakcie karnawałowych szaleństw, dzieci mogły posilić się słodką przekąską i napić się soczku. Wspomnienia na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za przygotowanie dla dzieci pięknych kostiumów na bal karnawałowy.