04.12.2015 „Mikołaje na motorach u Ekoludków"

Jak co roku wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na prezenty od Mikołaja. Tak też było i w tym roku. Wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 3 „Ekoludki" od samego rana w dniu 4 grudnia były bardzo podekscytowane, bo poszukiwały listu od Św. Mikołaja, który Elfy zostawiły na placu przedszkolnym. Okazało się ,że list w czerwonej skarpecie wisiał na gałęzi sosny. Treść zawarta w liście była wskazówką do bacznego nasłuchiwania i wyglądania, z której strony nadjedzie Mikołaj. Jak się okazało przyjechał nie jeden a wielu Mikołajów, nie saniami zaprzęgniętymi w renifery a motocyklami."Moto-Mikołaje" przywieźli dla wszystkich dzieci paczki. Radości było co niemiara, wspólne zabawy ,piosenki i zdjęcia z Mikołajami. Ten dzień dzieci zapamiętają na długo, ponieważ prezentów było dużo. Również Rada Rodziców za pieniądze od sponsorów zakupiła zabawkowe niespodzianki. Czasem wdzięczność trudno jest wyrazić w słowach....wtedy proste - Dziękuję - zawiera wszystko, co chcemy powiedzieć.

W imieniu dzieci wszystkim Darczyńcom za dobre serce dziękują wychowankowie i Grono Pedagogiczne z Przedszkola Miejskiego nr 3 „Ekoludki".

dyplom.jpg