Konwój Muszkieterów dla "Ekoludków"

Dzięki staraniom Państwa Anny i Grzegorza Moczulskich, właścicieli firmy Dotal Sp.z o.o. (kostrzyński oddział Brico Marche). Konwój Muszkieterów dotarł do Przedszkola Miejskiego Nr 3 "Ekoludki" w Kostrzynie nad Odrą! Za jego pośrednictwem Fundacja Muszkieterów z siedzibą w Poznaniu przekazała kwotę 3.500 zł na zakup sprzętu rehabilitacyjnego na potrzeby oddziału specjalnego "Misiaki" dla dzieci z autyzmem działającego przy tym kostrzyńskim przedszkolu. W dniu 8 kwietnia „Misiaki" odwiedził Pan Piotr Tadla reprezentujący firmę Dotal, który przekazał symboliczny czek i mógł osobiście przekonać się, że pieniądze zostały doskonale spożytkowane. Z zaproszenia skorzystali także: Pani Wanda Łysiak z Wydziału Oświaty, Kultury i Opieki oraz Pani Katarzyna Malinowska z kostrzyńskiego magistratu. Gości powitała Dyrektor Regina Szczepankiewicz w towarzystwie nauczycielek Małgorzaty Orpel i Magdy Jarek-Rogowskiej.