Bal karnawałowy "Postaci z bajek"

Dnia 16 lutego w naszym przedszkolu działy się magiczne rzeczy. Ekoludki świętowały w tym dniu karnawał. Dzieci przebrane były za przeróżne postaci z bajek. Od rana w każdej Sali było wesoło, kolorowo, a w powietrzu unosiła się zabawa i entuzjazm. Nauczycielki miały niejednokrotnie problem z rozpoznaniem swoich wychowanków, śmiechu było co nie miara. Wesoła, dziecięca muzyka towarzyszyła nam przez cały dzień, a dzięki wsparciu rodziców dzieci mogły w chwilach odpoczynku posiłkować się karnawałowymi pysznościami. Prawdziwa zabawa zaczęła się już po śniadaniu, kiedy to w każdej Sali rozbrzmiała muzyka. Aby uwiecznić ten wyjątkowy moment każda grupa wykonała sobie pamiątkowe zdjęcia, po którym udała się na szaloną karnawałową zabawę. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pań sala, w której na co dzień odbywają się ćwiczenia gimnastyczne zmieniła się nie do poznania. Podwieszone pod sufitem balony, dekoracje oraz kolorowe oświetlenie sprawiły, że Bal był wyjątkowy! Po szalonych harcach udaliśmy się na zasłużony odpoczynek, aby po chwili znowu móc tańczyć i bawić się jak to na karnawał przystało. Oby takich dni w przedszkolu było jak najwięcej, a uśmiech zawsze gościł na twarzach dzieci!