Bajkowy Dzień Przedszkolaka

W dniu 22 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Tegoroczna uroczystość była jak wyciągnięta prosto z bajki. Dzieci od progu witała wesoła muzyka, kolorowe światła i piękna dekoracja przygotowane przez nauczycielki przedszkola. Bajkową uroczystość rozpoczęliśmy wesołym tańcem na tarasie przedszkolnym. Zaraz po dyskotece odbyło się wielkie losowanie - każda grupa wylosowała tytuł bajki, z którą związane były dalsze zabawy plenerowe. Wszystkie dzieci udały się na bajkowe podchody, dzielnie wykonywały powierzone im zadnia i zdobywały punkty. Na podsumowanie odbył się quiz o wylosowanych bajkach . Przedszkolaki świetnie sobie poradziły. Każda grupa otrzymała nagrodę w postaci kolorowanek , a każde dziecko słodkiego lizaka. Wszystkie Panie uroczyście odśpiewały dzieciom Sto Lat! Po dniu pełnym atrakcji udaliśmy się do przedszkolnego kina i obejrzeliśmy bajkę zajadając się popcornem. Dzieci popędziły do domu z balonem, kolorowanką i lizakiem w ręku oraz uśmiechem na twarzy. Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz życzymy- Wszystkiego Najlepszego!