Wakacja czas start! - powitanie lata!

Kolejny rok szkolny za nami. Każdy z nas jest myślami przy wakacyjnych planach, niektórzy może już są spakowani i gotowi do podróży. Przyszedł czas pożegnania z przedszkolem, ale także czas wakacji! - gorącego lata - ukochanego zarówno przez dzieci, jak i dorosłych! W naszym przedszkolu już od kilku lat jest tradycja uroczystości „Powitania lata". Co roku staramy się, aby ten dzień był dla wszystkich dzieci wyjątkowy, aby koniec roku szkolnego stał się początkiem fantastycznych wakacji pełnych atrakcji, przygód i zabawy. 21 czerwca razem ze słońcem zawitała do nas muzyka, kolorowe dmuchane zamki , a na osłodę wata cukrowa. Moc atrakcji w tym dniu sprawiła, że śmiech i okrzyki zadowolenia było słychać w najbliższej okolicy. Dmuchane, kolorowe zamki były największą atrakcją tego dnia. Po harcach przyszedł czas na malowanie farbami na folii i kredą na chodniku. Wakacyjne obrazy zdobiły ogrodzenie przedszkola, a chodnik prowadzący do wejścia głównego zamienił się w bajeczną ścieżkę. Kolejną atrakcją był posiłek na świeżym powietrzu. Zapach grochówki unosił się w okolicy, a pyszne kiełbaski i pieczone ziemniaki w mundurkach zachęciły nawet największych niejadków. Po posiłku przyszedł czas na odpoczynek i mały wakacyjny upominek. Dzieci otrzymały w prezencie bańki mydlane. Zaczynamy wielkie odliczanie do wakacji!