Wszystkie dzieci nasze są! – Dzień dziecka

Nadszedł w końcu dzień, na który czekały dzieci na całym Świecie - Dzień Dziecka! Nasz ekoludkowy dzień dziecka był w tym roku kolorowy, taneczny z mocą atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych naszych wychowanków. Dzień zaczęliśmy od wesołej, dziecięcej muzyki, kolorowych świateł oraz pięknej dekoracji zrobionej w przeddzień uroczystości przez wszystkie nauczycielki. Co to był za dzień?! Pogoda od rana postraszyła nas deszczem i chmurami, więc postanowiliśmy rozpogodzić niebo tańcem i głośną muzyką. Na placu przedszkolnym, czekało mnóstwo atrakcji. Rozpoczęliśmy uroczystość wesołym, kolorowym tańcem, zabawą na placu, tatuażami, popcornem i bańkami. Śmiechu było co nie miara, a dobra zabawa czaiła się na każdym kroku. Ale to nie koniec atrakcji! Następnie udaliśmy się na wycieczkę do Zagródka w Drzewicach. Dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach sportowo - ruchowych, karmiły Alpaki. Największą atrakcją jednak okazały się zabawy na sianie i gorąca kiełbaska. Po takim udanym dniu należał się odpoczynek i małe przedszkolne kino - dzieci obejrzały bajkę. Po wszystkim czas do domu, aby móc opowiedzieć rodzicom o wspaniałym Dniu Dziecka!