Konkurs "Nasze Przedszkole"

W bieżącym roku nasze przedszkole obchodzi jubileusz 50 - lecia przedszkola. We wszystkich grupach wiekowych odbyły się pogadanki, zajęcia dydaktyczne związane z historiąnaszego Przedszkola. Dzieci oglądały kroniki przedszkolne, albumy, puchary i dyplomy - zorganizowano w holu przedszkola wystawę. Hol przedszkola zdobiły również prace plastyczne i techniczne dzieci, które zostały wyknanne przez wychowanków naszego przedszkola z pomocą rodziców. Na wystawie znalazły się pracę ze wszystkich grup wiekowych - 23 prace! Wszystkie dzieci otrzymały pamiąykowe dyplomy, nagrody książkowe, kredki i mazaki. Wszystkich dzieciom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wspaniałych prac!