Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia, to wyjątkowy dzień, które dzieci uwielbiają. Dzień, w którym każdy miś ma swoje święto, a każdy przedszkolak świętuje najlepiej jak potrafi. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach tanecznych, plastycznych oraz relaksacyjnych. Dzieci z grupy 3 latków ubrały się w tym dniu na brązowo, przyniosły swoje ukochane misie, wysłuchały historii powstania pluszowego misia. Piękne misiowe prace plastyczne wykonane w tym dniu przez dzieci zdobiły hol naszego przedszkola, przypominając tym dużym i tym małym, że każdy z nas ma lub miał swojego ukochanego pluszowego misia. Pluszowy Misiu, dziękujemy, że jesteś naszym najlepszym przyjacielem, pocieszeniem w złych chwilach, zachowujesz najskrytsze sekrety, oraz świetnym kompanem do zabaw!