Dla każdego coś fajnego

Witam Was w kolejnym tygodniu! Dziś dla każdego coś przyjemnego ;)

Dla 3 latków:
1. Zabawy logopedyczne z Panią Klaudyną Zawadzką:

2. "Dzień dobry Misiu" - czyli ćwiczenia motoryki narządów mowy z wierszem (załączone zdjęcie).

Dla 6 latków - przygotowany przeze mnie dla Was wiersz, automatyzujący głoski szumiące SZ, Ż, CZ, DŹ.(załączone zdjęcie).

Miłej zabawy!

Zapraszam również na moją stronę Facebook - "PM3 Ekoludki - Chwila dla rodzica"

EKOLUDKI - Przedszkole Miejskie nr 3
ul. Niepodległości 19