Dzień babci i Dziadka

Jest taki jeden dzień w roku, w którym z głębi serc wnucząt płyną najserdeczniejsze życzenia - Dzień Babci i Dziadka. Po długiej przerwie udało nam się ponownie zgromadzić wszystkie babcie i wszystkich dziadków na wyjątkowej uroczystości. Życzenia, laurki, prezenty, całusy, uściski i wiele, wiele innych wspaniałości - tym wszystkim zostali obdarowani wyjątkowi goście, którzy odwiedzili naszych przedszkolaków. Babcie i dziadkowie to osoby, które szczególnie zasłużyły na tak wyszukany i cenny prezent jak miłość wnuków. Ten szczególny dla nich dzień postanowiliśmy uczcić w wyjątkowy sposób. Każda grupa przygotowała przedstawienia godne tak wspaniałej publiczności. Dzieci zachwyciły wszystkich rytmicznymi tańcami, pięknymi wierszami, a także piosenkami rozgrzewającymi serca najbliższych. Na koniec każde dziecko dumnie wręczyło laurkę na znak swojej miłości. Serdeczne podziękowania za trud i zaangażowanie w wychowaniu, a także moc życzeń oraz całusów na cały rok dla wszystkich dziadków życzą Ekoludki!