Mikołajowy teatrzyk

W dniu 5 grudnia dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 „Ekoludki" uczestniczyły w wyjątkowym spotkaniu ze Świętym Mikołajem poprzedzonym magicznym przedstawieniem teatralnym przygotowanym przez rodziców naszych wychowanków. Teatrzyk pt.: „Zmartwienie śnieżynek" odbyło się na Sali w ECS Kręgielnia. Dzieci od progu witały śnieżynki, które wskazywały dzieciom ich miejsca. Na krzesłach przygotowane były mikołajkowe czapki, które zdobiły głowy dzieci przez całe przedstawienie. Pięknie ustrojona scena i przygaszone światła wprowadziły wszystkich w magiczny, pełen tajemnic nastrój oczekiwania na niespodziankę. Przedstawienie zostało w pełni przygotowane przez rodziców i było mikołajkową niespodzianką dla wszystkich dzieci. Rodzice niczym aktorzy ściągnięci prosto z desek teatru zaczarowali swoim talente, zaangażowaniem i kreatywnością. W przedtsawieniu wzięli udział krasnoludki, Elza, Olaf, śnieżynki, Pani Mikołajowa, Minionek, MArshal, Pirat, Królewna Śnieżka, Czarownica, Jettek. Jednak to nie była jedyna atrakcja przygotowana przez rodziców. Po teatrzyku śnieżynki zabrały dzieci śladami Pani Mikołajowej do krainy Świętego Mikołaja, gdzie czekał sam Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom prezenty. Rodzice za wspaniały występ otrzymali dyplom super rodzica. W imieniu wszystkich oczarowanych dzieci i grona pedagogicznego „Serdecznie dziękujemy!" za moc wrażeń i niezapomniane wspomnienia!